Photoshop Arts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Login

Zaboravljen password


Tutoriali kako za profesionalce tako i za pocetnike.

Go down

Tutoriali kako za profesionalce tako i za pocetnike. Empty Tutoriali kako za profesionalce tako i za pocetnike.

Komentar  SheRa KinG 10.12.09 3:47

Pošto sam primjetio da je izbor tutorijala na bosanskom prilično mali, a ljudima koji traže takvo nešto se uglavnom daje savet: nauči engleski, pokušao sam da iskopam sa neta šta se može naći.
Ovde imate zbirku tutorijala za Photoshop, na bosanskom/srpskom/hrvatskom jeziku. Tutorijale nisam ja pravio (neke sam samo preveo sa engleskog i sa njemačkog), nego sam ih skupio sa neta i spakovao u pdf file
Pošto ovo nije knjiga, nisam htio da se zamaram da teme slažem po oblastima, nego su nabacane onim redom kako sam ih nalazio, ali nadam se da je i ovo dosta od mene. Ako imate neki tutorijal ( na bosanskom/srpskom/hrvatskom, engleski se mogu naći na svakom koraku) koji ja nisam našao, podelite ga sa ostalima.

http://rapidshare.com/files/8991578/Photoshop_tutorijali.pdf

Bit će uskoro od mene jos dosta tutoriala kako za početnike tako i za profesionalce...

pozdrav !!
SheRa KinG
SheRa KinG
Administrator
Administrator

Broj komentara : 140
Join date : 2009-12-08
Age : 34

Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu