Photoshop Arts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Login

Zaboravljen password


bitno je ko je krupan a ko sitan,prostor za kiseonik je bitan...

2 posters

Go down

bitno je ko je krupan a ko sitan,prostor za kiseonik je bitan... Empty bitno je ko je krupan a ko sitan,prostor za kiseonik je bitan...

Komentar  ~Kobaja~Grande~ 04.02.10 5:34

Ja sam Stefan Galamic zivotarim po Rajvosa kazu da tu i zivim al nemojte vjerovat (skolovao sam se zajedno sa ovim trutom od shere XD) preko kojeg sam i saznao za ofaj forum ... radim u JU Studentski centar - Studentski domovi Bjelave ... ako vas jos sta interesuje tu sam na raspolaganju ... ne baratam puno sa photoshopom mada mi je to "pasivni hobi" afro
~Kobaja~Grande~
~Kobaja~Grande~
Novi član
Novi član

Broj komentara : 2
Join date : 2010-02-04
Age : 33
Mjesto : Rajvosa

Na vrh Go down

bitno je ko je krupan a ko sitan,prostor za kiseonik je bitan... Empty Re: bitno je ko je krupan a ko sitan,prostor za kiseonik je bitan...

Komentar  SheRa KinG 04.02.10 15:23

dobrodosao moj stele Very Happy
SheRa KinG
SheRa KinG
Administrator
Administrator

Broj komentara : 140
Join date : 2009-12-08
Age : 34

Na vrh Go down

bitno je ko je krupan a ko sitan,prostor za kiseonik je bitan... Empty Re: bitno je ko je krupan a ko sitan,prostor za kiseonik je bitan...

Komentar  ~Kobaja~Grande~ 04.02.10 23:50

hvala maca cheers
~Kobaja~Grande~
~Kobaja~Grande~
Novi član
Novi član

Broj komentara : 2
Join date : 2010-02-04
Age : 33
Mjesto : Rajvosa

Na vrh Go down

bitno je ko je krupan a ko sitan,prostor za kiseonik je bitan... Empty Re: bitno je ko je krupan a ko sitan,prostor za kiseonik je bitan...

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu